Aktualne mioty

Miot G

Na początku lipca 2019 spodziewamy się szczeniąt z elitarnego skojarzenia. 

Rodzicami miotu G zostaną E-ŚNIEŻKA Gacówka oraz FILO Duży Biały Pies. Para hodowla została starannie dobrana pod względem eksterieru i typu. 

Oczekujemy, że dzieci tych wybitnych rodziców będą reprezentować stary typ Owczarka Podhalanskiego, który cechuje niezbyt wybujały wzrost, obszerna i gęsta szata o długiej kryzie oraz krępa i zwarta budowa tułowia. Filo jest Championem Polski, Młodzieżowym Championem Polski, został wyróżniony za doskonały ruch. Dodatkowym atutem tej pary jest charakter – zrównoważony, opanowany i powściągliwy, przyjazny dla domowników i nieufny wobec obcych. 

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Miot F

21.03.2019 urodziły się w Gacówce szczenięta w miotu F ze skojarzenia 
FAGOT Poniatowskie Piaski – AGA Z Dobieszowic ( Inka ). 
New litter F was born on 21.03.2019. If You are interested in these lovely puppies, please  contact us.
 
Para rodzicielska jest wolna od dysplazji. Zarówno psa jak i sukę cechuje zrównoważony, spokojny charakter,  typowy dla rasy eksterier oraz typ tj. krępa budowa ciała, średni wzrost, długa i twarda szata. 
Z podobnego skojarzenia, Inka – Zarembek, syn Fagota, pochodzi nasza Śnieżka Gacówka, która jest już Młodzieżowym Championem Polski, zajęła 4 miejsce na Euro Dog Show 2018 i wielokrotnie zdobywa wysokie lokaty w swojej rasie. 
W celu rezerwacji szczeniąt oraz udzielenia dalszych informacji, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 Radosław Gac

Tel. +48608019778
Mail: rgac@op.pl 
 
Close Menu
pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish